Obisk knjižnice Duplek

V sredo, 25. 10. 2023, smo se 7. a po malici zbrali pred šolo in se skupaj z učiteljicama Majo in Marjetko peš odpravili do knjižnice Duplek.

V knjižnici nas je prijazno sprejela gospa knjižničarka in nas povabila, da se posedemo. Povedala nam je nekaj osnovnih stvari o knjižnici in nam predstavila knjige, primerne za našo starost. Predstavljene knjige so mi bile zelo všeč, zato si jih bom v prihodnje zagotovo izposodila. Vsi smo jo z zanimanjem poslušali.

Ob koncu obiska je vsakemu sedmošolcu podarila mladinski roman z naslovom Modri otok, katere avtorica je Irena Androjna. Gospe knjižničarki smo se prijazno zahvalili in se poslovili ter peš odpravili nazaj v šolo.

Hvala učiteljicama in gospe knjižničarki za lepši dopoldan.

Eva Tepeh, 7. a

En odziv na “Obisk knjižnice Duplek”

1. Zelo mi je bil ta obisk všeč ne smo zaradi tega ker nam je ura odpadla ampak in ker smo dobili knjigo ampak tudi zato ker je bilo dejansko zabavno edino malo premalo prostora je bilo.