Leto 2019

Leto 2019 je bilo polno vzponov in padcev. Vedno se je nekaj dogajalo.

Začelo se je z blogi, ki smo jih pisali pri novinarstvu. Do aprila se večinoma ni nič dogajalo, ker smo v šoli imeli veliko dela z ocenami. V začetku aprila sem imela po dolgem času kakšen intervju, ki je bil zanimiv. Prvič sem v aprilu tekmovala na regijskem tekmovanju v hip-hopu in sem se kar dobro uvrstila. Spet smo dobivali veliko ocen in sredi maja smo imeli v soboto Šport in špas, kjer smo šli na pohod do Zgornjega Dupleka. Dobivali smo zadnje ocene in že je sledil konec šolskega leta. Počitnice so kar dolgo trajale, ampak so tudi hitro minile. Začelo se je novo šolsko leto in tudi deveti razred. Lahko smo si šli ogledat srednje šole. Imeli pa smo trgatev in deveti smo priredili že dva diska.

Komaj čakam to leto zaradi vpisa na srednje šole in želim si, da čim bolje zaključim deveti razred in se vpišem na pravo srednjo šolo. Ostalim pa želim veliko zdravja in sreče.

Lara, 9.a