Moje leto 2019

Moje leto 2019 je bilo zanimivo in polno dogodivščin.
Januarja in februarja smo večina časa porabili v naravi z našo psičko Belo ter uživali na smučiščih.
Marca sem postala državna prvakinja v karateju v svoji kategoriji.
Aprila sem dopolnila svojih 12 let, meseca maja pa sem dobila svoj prvi fotoaparat.
Junija sem dobila svojo sestrično Nomi.
Julija pa smo z družino odšli na dopust na Sočo.
Avgusta smo z mojo najboljšo prijateljico , družino ter bratrancem odšli na morje na Hrvaško.
Septembra pa sem prvič vstopila v 7. razred.
Oktobra smo na Vurberku praznovali noč čarovnic ter uživali v kratkih počitnicah.
Novembra se je odprlo drsališče v Dupleku.
Decembra pa sem uživala praznike v družbi najbližjih. Novo leto 2020 smo preživeli na gradu Vurberk, prvi dan v letu pa smo bili ob Dravi na novoletnem skoku, ki smo ga organizirali v sklopu našega društva Ohranimo naravo čisto.

Karin, 7.b

Leto 2019

Leto 2019 je bilo polno vzponov in padcev. Vedno se je nekaj dogajalo.

Začelo se je z blogi, ki smo jih pisali pri novinarstvu. Do aprila se večinoma ni nič dogajalo, ker smo v šoli imeli veliko dela z ocenami. V začetku aprila sem imela po dolgem času kakšen intervju, ki je bil zanimiv. Prvič sem v aprilu tekmovala na regijskem tekmovanju v hip-hopu in sem se kar dobro uvrstila. Spet smo dobivali veliko ocen in sredi maja smo imeli v soboto Šport in špas, kjer smo šli na pohod do Zgornjega Dupleka. Dobivali smo zadnje ocene in že je sledil konec šolskega leta. Počitnice so kar dolgo trajale, ampak so tudi hitro minile. Začelo se je novo šolsko leto in tudi deveti razred. Lahko smo si šli ogledat srednje šole. Imeli pa smo trgatev in deveti smo priredili že dva diska.

Komaj čakam to leto zaradi vpisa na srednje šole in želim si, da čim bolje zaključim deveti razred in se vpišem na pravo srednjo šolo. Ostalim pa želim veliko zdravja in sreče.

Lara, 9.a

Pa smo spet tu…

2020. Število, ki ga večina ljudi pretekli teden piše narobe. Jaz sem seveda med njimi… V tem letu se bo zgodilo marsikaj, med drugim bom končala z osnovno šolo ter se čez slabih 6 mesecev poslovila od mojih sošolcev. Želim si, da bo to leto kar se da uspešno ter veselo. Da se bo vsakemu izpolnila kakšna želja pa da bo to leto prav tako polno ljubezni.

Pri novinarskem krožku mi je všeč naš način dela, da ni nobene teorije in upam, da bo tako še naprej. Takšen način dela bom kar malo pogrešala.

Upam, da bo vaše leto čudovito,

Lia