Nepozabne počitnice

Med poletnimi počitnicami sem veliko kolesaril in igral nogomet na šolskem igrišču. Večkrat sem se šel kopat na Mariborski otok. Moj dedek nam je kupil bazen.

V tem bazenu sem se kopal z mojim bratom, sestro, z mojimi bratranci in sestričnami. Dvakrat v tednu sem imel trening karateja. Prespal sem pri bratrancu. Imeli smo osem rojstnih dnevov, ker ima veliko družinskih članov rojstni dan poleti.

Na morje smo šli na Hrvaško v Medulin. Stanovali smo v apartmaju. Bili smo blizu plaže, zato smo lahko šli peš. Vsak dan smo odšli zjutraj na plažo in tam ostali cel dan. Tam smo plavali, se potapljali, iskali školjke in se vozili s pedolini. En dan smo se z avtom peljali do mesta Pula. Tam smo se kopali, šli nakupovat in videli Kolosej. Trikrat smo šli v lunapark. Kupili smo tudi žogo in rolko.

Mislim, da tako lepih in zabavnih počitnic še nisem imel. Še posebej zabavne so mi bile na morju na Hrvaškem. Upam, da bodo moje naslednje počitnice enako dobre.

Benjamin Krasniči, 8.a