Tradicionalni slovenski zajtrk v 7.b

V petek, 17.11, je potekal tehniški dan oz. tradicionalni slovenski zajtrk.

V 7.b smo ga praznovali tako, da smo najprej prišli v šolo in se zbrali v angleški učilnici, nato je vsak dobil svoj list oz. brošuro. Skupaj smo opravili vse naloge, kasneje pa smo dobili liste, ki smo jih morali podpisati in tako obljubiti, da v tem šolskem letu ne bomo uživali tobačnih izdelkov. Kasneje smo rešili zabaven kviz na temo šolske prehrane, v načrtu pa smo tudi imeli ogled PowerPointa o čebelah, ampak nam računalnik na žalost ni delal. Po kvizu, ki nam je vzel kar precej časa, smo se vsi skupaj odpravili na malico (kruh,med,maslo,mleko ali pa sirove štručke – poljubna izbira).Kasneje smo se vsi zbrali v nivojski učilnici in si ogledali dokumentarec o pomankanju vode, ki mene in sošolcev ni ravno pritegnil.Po ogledu dokumentarca je sledila še zadnja aktivnost, ki je bila poljubna igra z žogo. Na žalost je bila telovadnica že zasedena, zato smo se morali odpraviti ven, kjer ni bilo ravno primerno za igre, saj je veter zelo pihal.

Nekaj časa kasneje je sledilo kosilo in tako se je tehniški dan končal.

Tjaša, 7.b

En odziv na “Tradicionalni slovenski zajtrk v 7.b”