Učitelji so tudi otroci

Na naši šoli nam ne bo nikoli dolgčas, saj nas učita učiteljici Maja in Nevenka. Letos se učiteljici zelo zanimata za posebne in zabavne praznike, da pomagata otrokom odmisliti skrbi za vsaj en dan.

V mesecu oktobru smo na naši šoli praznovali mednarodni dan črnih mačk, ko so razredi tekmovali v tem, kateri je bolj “mačkast”. V našem razredu jemljemo tekmovanja zelo resno in smo se temeljito pripravili na ta dan. Zelo smo se zabavali, ker smo se pri angleščini namesto slovnice učili zanimivosti o mačkah in se pogovarjali.

Naslednji praznik, ki smo ga praznovali, je bil 16. novembra, in sicer je bil to mednarodni dan plišastih medvedkov. Učiteljica Nevenka obožuje plišaste živali, še posebej medvedke. Zelo je bila vesela, ko je spoznala vse naše medvedke, še posebej izjemnih 16 medvedkov, ki jih je prinesla Eva Tepeh iz 7.a razreda.

Zelo se veselim naslednjega praznika, ker se bomo kot razred zagotovo zabavali in odmislili vse skrbi.

Maks Muraus, 7.a