Zadnji šolski dan v letu 2023

V petek, 22.12.2023, smo na šoli pripravili prireditev ob državnem prazniku in božično-novoletnih praznikih.

Po malici smo se odpravili v športno dvorano, kjer se je prireditev odvijala. Pričela se je s skupnim petjem himne. Potem smo si ogledali predstavo o dveh škratih, ki sta želela izučiti poreden razred. Ob njej smo se malo nasmejali. Kasneje so sledili glasbeni in pevski nastopi učencev razredne stopnje. Po nastopih so podelili nagrade za najlepše tri okrašene razrede. Tik pred koncem prireditve nas je nagovoril gospod ravnatelj ter prvošolčkom podelil slovenske zastave kot simbol ponosa slovenskega naroda ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Na koncu smo skupaj zapeli pesem Novo leto.

Po prireditvi smo se najprej zbrali v učilnicah, medtem ko so 8. in 9. razredi pripravljali večnamenski prostor za disko. Ko so končali z delom, smo se vsi razredi zbrali in se skupaj pozabavali. Disko se je končal okoli 12. ure. Po končanem disku so 9. razred vse pospravili.

In tako se je končal zadnji dan šole v 2023!

Tjaša Fajfar in Neli Obrul, 7.b in 7.a