Čarobno drsanje in blatni pohod

Vse se je začelo 25. 1. 2024 , ko smo se pred šolo zbrali ob 07.25 in skupaj počakali na avtobus. Ob 07.40 smo odšli na avtobus, s katerim smo se odpeljali do Ledne dvorane v Mariboru. Ob 8.00 smo prispeli do Ledne dvorane. Tam smo se vsi primerno opremili za na led.

Z velikim veseljem smo vsi odšli na drsališče. Tam smo se vsi nekaj časa drsali in smo si po svoji želji vzeli odmor za malico. Ob 9.30 smo odšli z drsališča in se odpravili na pohod do Pekrske gorce. Pot do vrha je bila zelo blatna in po nekaterih delih tudi zamrznjena, kar je vse naredilo še bolj adrenalinsko. Ko smo prišli na vrh, smo imeli malico in se naužili razgleda. Na vrhu smo tudi srečali prijetno, miroljubno in cartljivo muco. Čez nekaj časa smo odšli nazaj, kjer nas sta pobrala avtobusa. Vožnja je bila sproščujoča in zelo je vsem prijala, saj so bili nekateri izmučeni. Izstopali smo po postajah vse do šole, kjer so nekateri odšli na kosilo.

Ta dan je zelo prijal in komaj čakava na naslednje leto.

Mia in Tjaša, 7.c in 7.b