Naš prvi nastop

V petek, 16.12.2016, smo se ob 16:30 uri učenci dramskega krožka zbrali v baraki, kajti sledil je nastop, po nastopu pa naj nas bi obiskal Božiček. Bili smo živčni, saj smo to igrico odigrali premierno. Oblekli smo se v vesele palčke in plesoče snežinke. Palčki smo bili pisani, snežinke pa snežno bele. Ko se je končno začel nastop, so bili najprej na vrsti naši najmlajši igralci. Zaplesali so in že se je začel dramski del. Po nekaj povedih smo se vsi čisto sprostili in nastop je šel z lahkoto mimo. Po koncu nastopu smo dobili velik aplavz. Potem so manjši otroci poklicali Božička. Božiček pa ni prišel hitro, zato smo ga morali klicati in klicati. Ko pa je Božiček končno prišel, smo se ga razveselili in razdelil je darila: plastično zaščitno obleko, ki si jo lahko z voščenkami pobarvaš čisto sam in Kikiriki smokije. Otroci so bili darila zelo veseli.

Karolina Pernek, 6.a