ŠPORTNI DAN-DRSANJE

V petek, 3.3.2023, smo imeli športni dan za učence od 6. do 9. razreda. Z avtobusom smo se ob 7.30 odpravili na drsanje v Ledno dvorano Maribor. Ko smo prišli tja, smo si izposodili drsalke, vzeli malico za kasneje ter se obuli v drsalke in se odpravili na led. Tam smo se drsali in zabavali 1 uro in pol. Vmes smo pojedli tudi malico. Ko se je drsanje končalo, smo sezuli drsalke ter jih vrnili. Nato smo se odpravili na pohod-na Pekrsko gorco. Zaradi slabega vremena so bile na poti velike luže. Pot nam je otežilo tudi mokro gradbišče, ki je bilo res zelo blatno, posledično so tudi naši čevlji sčasoma dobili rjavi podobo. Zaradi neugodnih razmer sta nas avtobusa čakala že pod vznožjem Pekrske gorce. Odpeljala sta nas nazaj do šole, kjer so nekateri pojedli šolsko kosilo, drugi pa odšli domov.

Dan je bil zanimiv, poln dogodivščin, zabaven, poln blata in prigod.

Upava da ga bomo kmalu ponovili, vendar v boljših razmerah.

Žana, Viva 7.b