Tehnišni dan 7. razredov

Tehniški dan je potekal 14.11.2022, v ponedeljek.

Zjutraj ob 7:30, smo se vsi učenci 7. razredov, zbrali v matičnih učilnicah. V učilnicah smo se z učiteljico pogovarjali kaj bi radi postali, ko odrastemo. Ob 8.20 pa nas je v večnamenskem prostoru že čakala malica. Po malici smo se obuli in toplo oblekli ter odšli na dvonadstropni avtobus, ki nas je odpeljal proti Tehnični srednji šoli in gimnaziji. Ko smo prišli tja, so nas lepo sprejeli in nam razkazali šolo. V ˝glavnih˝ učilnicah smo imeli tudi majhne delavnice. Spoznali smo tudi 6pack Čukurja, ki nas je spoznal z najbolj nadarjeno črkopisko na šoli. Okoli 11:00 so nas v knjižnici postregli tudi z okusno malico. Šola je res lepo urejena in učitelji so prijazni, saj je urnik popolnoma prilagojen športnikom. S poukom večinoma začnejo ob 8.20 in končajo okoli 14:00. Dan se je zelo hitro zaključil, saj so nam pripravili zelo prijeten program pa tudi delavnice so bile zanimive. Pred srednjo šolo smo počakali avtobus, ki nas je odpeljal do naše šole. Nekateri so izstopali po postajah, drugi pa smo odšli na šolsko kosilo.

Žana in Viva