Tehniški dan na šolskem centru Piramida

Ob 7.30 sem prišla v šolo, kjer smo najprej imeli razredno uro, ki jo je vodil učitelj Branko, dokler ni prišla učiteljica Natalija. Potem smo imeli malico. Ob 8.45 smo se odpravili na avtobus in kombi, ki sta nas odpeljala do šolskega centra Piramida. Tam smo se izkrcali iz avtobusa. Ko smo prišli v šolo so nas sprejeli in razdelili v skupine. Naša skupina se je odpravila do čokoladnice. V eni učilnici smo se preoblekli v belo majico, predpasnik in si nadeli mrežico za lase. V čokoladnici smo si izdelali čokoladne lizike s prvo črko našega imena in čokoladico bounty. Ko smo morali oditi iz čokoladnice, smo se preoblekli. Naslednja postaja se je imenovala Zdrav zajtrk. Tam smo si pripravili zdrave kosmiče in čokolino. Ko je bilo dejavnosti konec, smo se odpravili v naslednjo učilnico, kjer smo lahko probali sladko vodo. Na koncu tehniškega dne smo vzeli naše čokoladice in se odpravili nazaj na avtobus. Odpeljali smo se nazaj do šole ali pa smo izstopili na postajah. Meni je bilo najbolj všeč, ko smo si izdelali čokoladice in Bounty. Zanimivo pa je bilo, da smo videli zelo malo učencev te šole. Šola je bila čisto prazna.

Mia Gaberšek Jančič, 6.a