9. razredi na SERŠ-u

V sredo, 12.10.2022, smo imeli tehniški dan vsi učenci od 6. do 9. razreda.

Dan se je začel že ob 7.30, ko smo se dobili v matičnih učilnicah. 9. razredi smo imeli razredno uro, na kateri smo se pogovarjali o srednjih šolah. Imeli smo malico, ko smo se najedli, pa se počasi odpravili proti srednji šoli SERŠ. Njihova socialna delavka nas je prijazno sprejela, nato pa nam je njihov profesor pokazal delo učencev-električno kolo. Imeli smo tudi kar nekaj delavnic, na katerh smo poslušali o fotografiranju, poslušali glasbo, igrali na prave inštrumente…. Na koncu je sledila malica in delavnica, na kateri smo si izbrali lik iz animirane risanke Simpsonovi ter postavili svoj obraz na ta animiran lik.

Dan je bil zelo zabaven, všeč mi je tudi, da imamo takšne dneve ter si skupaj ogledujemo srednje šole, da jih bolje poznamo.

Taja, 9.a