Obiskali smo Prometno šolo

V četrtek, 14.11.2019, smo se 6. a in b razred odpravili na srednjo Prometno šolo.

Zbrali smo se 7.30 v jedilnici, kjer smo pomalicali. Ob 8.00 smo se z avtobusom odpeljali proti Prometni šoli. Ko smo prispeli, smo se razdelili v tri skupine. Naša skupina se je najprej odpravila v učilnico, kjer nam je gospod pokazal prometne znake, pravila prometa ter zaradi česa se zgodijo prometne nesreče. Dobili smo brošure ter svinčnike. Nato smo se z učiteljem Primožem odpravili po stopnicah navzgor in prišli v učilnico. Povedali in pokazali so nam orožja, naboje, zaščitno opremo itd. Ko smo končali, smo odšli v njihovo telovadnico. Ogledali smo si borilne veščine. Nato smo se lahko tudi mi preizkusili v njih. Čas je hitro minil. Dobili smo se z drugimi skupinami, vstopili na naš avtobus in se odpravili proti naši šoli.

Tako se je tudi naš lep dan uspešno končal.

Taja, 6. a