Šolski disko

V četrtek, 6. 6. 2019, smo učenci 9. razredov pripravili še zadnji šolski disko pred našim odhodom v srednjo šolo.

Že cel teden smo skrbno pripravljali plakate in pridno prodajali karte. Učenci 9. rezredov smo se zbrali okoli 16.30 in pripravili večnamenski prostor oziroma jedilnico za ples. Nekateri učenci so doma nekaj spekli, drugi pa so prinesli pijačo. Ob 17.00 smo odprli glavna šolska vrata, mi, 9. razredi, smo sprejemali karte, učenci 5., 6., 7., in 8. razredov pa so se najprej preobuli, nato pa so se zbrali v jedilnici, na plesišču. Naši sošolci, oziroma didžeji, so poskrbeli za glasbo, ter da se je na plesišču vedno nekaj dogajalo. Tudi za učence smo imeli na voljo nekaj sladkega in tudi za pijačo je bilo poskrbljeno. Da pa smo bili učenci toliko bolj pridni, sta bili z nami razredničarka in učiteljica kemije. Skupaj se nas je udeležilo okoli 70 učencev in imeli smo se lepo.

Erik Žižek, 9.b