Moje šolsko leto

Šolsko leto 2018/2019 je že skoraj na koncu. Vsi že komaj čakamo na dolgo pričakovane poletne počitnice.

V tem letu se  mi je zgodilo veliko stvari. Nekaj negativnega ter veliko pozitivnega. S sošolci smo se še bolj povezali. Nekateri so še ostali “toži babe” večina pa je postala bolj odrasla in mirna. Spoznala sem tudi dve novi učiteljici, ki mi bosta ostali v spominu. Tudi z novo sošolko Rachel sem se zelo povezala, saj mi je pripovedovala veliko zgodbic skozi leto. Vesela sem tudi, da so mi učitelji vedno ostali ob strani, čeprav že komaj čakam, da grem na srednjo šolo.

Upam, da bom deveti razred naredila uspešno in brez težav.

Melanie Žlahtič, 8.b