Šport in špas

Sobota, 18.5.2019, je bila že tretja delovna v tem šolskem letu in ponovno smo se pridružili projektu Šport in špas.

V šolo smo morali priti ob 8.00 in počakati pred šolo. Pojedli smo malico, nato je sledila podelitev priznanj najštevilčnejši družini, najmlajšemu in najstarejšemu udeležencu. Po podelitvi smo se razgibali ob glasbi in si ogledali predstavitev teniškega društva. Okoli devete ure smo se odpravili na pohod. Odšli smo po šolski poti. Vrtec je imel skrajšano pot, tako smo se od njih čez nekaj časa ločili. Hodili smo po cesti “Za bregami” in nadaljevali pot do Wakeparka Dooplek. Tam smo videli učence iz podružnične šole v Dvorajnah. Ko smo prispeli do Spodnjega Dupleka, smo si lahko ogledali stojnice društva Melisa in poskusili njihove namaze. Nekateri smo odšli domov, ostali so prispeli v šolo ob 11. uri.

Pohod je bil zabaven, ker smo se lahko družili. Upam, da bomo imeli še več takih pohodov.

Lara Klemenčič, 8.a