Božični disko v Osnovni šoli Duplek

11. 12. 2015 smo se učenci Osnovne šole Duplek zabavali na božičnem disku. Z nami so bili učitelji Branko Krajnc, Primož Kramberger in Marina Herman.

Bili smo polni energije in veselja ter se odpravili plesat, pet in se zabavat.

Ob odru smo imeli stojnico, na kateri so učenci devetega razreda prodajali vanilijeve in čokoladne muffine, pomarančni in jabolčni sok, coca colo, ter zapestnice, ki se svetlikajo v temi.

Plesali smo limbo, pri katerem smo se znova pošteno pretegnili, a vseeno ob tem uživali. Zmagovalec limba je bil Lan Patrik Horvat. Plesali smo tudi makareno, pri kateri smo se nekateri vmes izgubili… Ob koncu smo poslušali šolski band, ki so nam zaigrali 3 pesmi, mi pa smo jih spremljali s petjem.

Dobili smo tudi srečke, pri katerih sem dobila okvir za sliko in bombone. Po nagradah smo še naprej uživali v petju in plesu. Bilo je nepozabno.

Lucija Koren, 6. b