Jaz in moje želje glede šole in moje prihodnosti

Jaz sem Teja, učenka 7.b razreda Osnovne šole Duplek. Zelo rada obiskujem šolo, a se mi šolsko leto brez obšolskih dejavnosti zdi preveč dolgočasno. Zato sem se odločila, da bom začela obiskovati novinarski krožek. Prav tako sem si želela biti kot neka mlada novinarka ter pisati članke in intervjuvati razne osebe.

Želim si, da bi bilo to leto uspešno kar se da, za mene in moje sošolce ter sošolke, da bi se koronavirusa končno rešili in ne bi več uporabljali zaščitnih mask ter da bi še naprej bila dobra prijateljica in članica družine. Seveda pa je mojih želja preveč, da bi vse zapisala v ta prispevek.

Zdaj pa še nekaj o moji želji za življenje v prihodnosti. Po osnovni šoli bi se rada dalje izobraževala na II. gimnaziji v Mariboru. Ker pa si želim postati kirurginja, bom šla še na medicinsko fakulteto v Mariboru. Upam, da bom kar se da odlična kirurginja in rešila veliko življenj.

Teja, 7.b