Smučanje na Rogli

Dne 29.1.2020 smo imeli športni dan učenci in učenke od 6. do 9. razreda. Nekateri smo se odpravili na smučanje, nekateri na drsanje, nekateri pa na plavanje ter fitnes.

Ob 7.00 smo se smučarji zbirali na parkirišču za šolo, čez 10 minut pa že začeli svojo pot na Roglo. Ko smo prispeli, smo pomalicali,  nato pa se odpravili smučat. Najprej smo se skupaj spustili v dolino, kasneje pa smo se razdelili v dve skupini. Vozili smo se približno 2 uri, kasneje pa smo se ob 11.00 dobili v koči, kjer smo se okrepčali. Nato smo smučali še kakšno uro, se ob 12.30 zbrali na koncu proge ter se skupaj povzpeli do vrha in se preoblekli v svoja oblačila ter začeli svojo pot. Ob 14.30 smo prispeli do šole ter odšli domov.

Karin, 7.b