Vso srečo

Pozdravljen!

Ker so se začela spraševanja in testi, imam za tebe pripravljenih nekaj nasvetov in besed. Verjamem, da je za tabo naporen začetek leta. Zato sem tu, da v tebe vnesem polno nove energije in motivacije. Mogoče malo pozno, ampak boljše zdaj, kot pa nikoli.

Ne bom dolga, samo hotela sem povedati, da je tu novo šolsko leto ter nova priložnost, da se izkažeš. Tukaj imam en nasvet, ki bi ti znal pomagati. Pred testom ali spraševanjem se enostavno pomiri, globoko dihaj in se skoncentriraj na sebe. To ti bo v veliko pomoč, saj boš umirjen, brez stresa. In “abrakadabra” si že en korak bližje svojemu cilju. Seveda ne bom pozabila na učenje, brez znanja boš ostal na isti stopnici, kot si. Vzemi si nekaj minut in ponovi snov. In nekaj še ti lahko zaupam, če kakšnega odgovora ne boš vedel, preprosto ugibaj (mogoče pa boš imel prav) ali pa poglej po razredu in dobro poslušaj, včasih kakšen sošolec pove odgovor, namesto v svoji glavi, malo preglasno ;).

To so nasveti, ki bi ti znali pomagati, ni jih ravno dosti, so pa dovolj dobri. Vso srečo!

Klara