Atletsko tekmovanje 2019

V ponedeljek, 3. 6. 2019, je na Poljanah v Mariboru potekalo atletsko tekmovanje. Vse se je začelo ob 15.00 uri. Zbrali smo se učenci in učitelji mnogih šol.

Vsak je lahko izbiral med disciplinami, kot so skok v daljavo in višino, met krogle in vortexsa ter različni teki na različne razdalje. Vsak je imel svoj urnik, da je vedel, kdaj tekmuje. Tako je lahko bil pripravljen in segret. Tam smo bili približno 4 ure. Na žalost smo to leto prejeli samo eno medaljo in to za prvo mesto v teku na 60 metrov. Na koncu so še nekatere šole tekle štafeto.

Čeprav je bilo zelo vroče, smo se imeli lepo. Ob koncu smo se domov peljali skupaj z Osnovno šolo Korena, s katerimi smo se tudi povezali in veliko nasmejali. Vsi smo prišli domov polni smeha in tudi zelo utrujeni.

Melanie Žlahtič, 8.b