Najboljše leto

Tako kot se vsako leto začne,  se tudi konča.

In tako kot vsako leto, se tudi to zaključuje veselo in zabavno. V tem letu so se zgodili lepi in slabi trenutki, ampak sem šla z dvignjeno glavo naprej in nadaljevala šolsko leto. To leto mi bo ostalo v najlepšem spominu. Najlepši spomin mi je bil, ko smo s šolo odšli na Dunaj in v Prago. To mi je bilo zelo všeč. Ali pa, ko je na našo šolo prišla nova učiteljica Biserka, ki nas uči fiziko. Všeč mi je, da smo to leto imeli več prostih ur. 🙂 Dobili pa smo tudi novo učenko, vendar se je na žalost preselila, ampak imam dobre spomine nanjo. Nimam nobene slabe stvari za povedat, ker se je vse zgodilo z nekim namenom. Letošnjo šolsko leto je hitro minilo in hitro se bo tudi začelo.Ampak najbolj pa se veselim nagradne ekskurzije, saj gremo v Ljubljano v WOOP Park.  Vsem želim, da uživate v 😊počitnicah in se zabavajte.

Pogrešala bom prijatelje in z veseljem pričakujem novo šolsko leto z novimi dogodivščinami.

Valentina, 8.a