Moje šolsko leto

Meseci minevajo, šolsko leto se končuje in kaj kmalu se bližajo zaslužene počitnice. To leto je bilo polno tako lepih, kot tudi groznih trenutkov, ampak meni se je zdelo eno boljših.

Dobre stvari :
– Imeli smo več prostih ur kot prejšnja leta, kar je bilo super, ker si takrat lahko še ponovil snov pred spraševanjem ali testom.
– Dobili smo novo učenko, ki se je na žalost v marcu preselila in odšla na drugo šolo.
– Šola je organizirala ekskurzijo v Prago in na Dunaj, katere smo se udeležili nekateri učenci in moram priznati, da je bil to eden izmed mojih najljubših izletov in vem, da mi bodo spomini iz teh dveh mest ostali še dolgo v lepem spominu.
– Pred kratkim, 5. maja, smo imeli birmo.
– Čez nekaj tednov pa gremo nekateri učenci na nagradni izlet v WOOP Park, ki se ga že zelo veselim, saj še tam nisem bila nikoli in tudi program, ki bo potekal, ko se vrnemo nazaj v šolo (piknik, zabava, ples) se mi zdi zabaven.
– Smešno se mi zdi, da je športni dan bil že tolikokrat prestavljen.
– Čez nekaj tednov gremo 8.razred na Bled in Bohinj in že zdaj vem, da se bomo imeli super.

Slabe stvari :
– Dnevi so bili zelo stresni, tudi če se učiš sproti, saj smo nekatere dneve imeli več spraševanj v enem dnevu in po priliki še kak test.

Tia Heler