Kaj me je šola naučila ?

9.1.2019.

Pozdrav !

Za današnjo temo sem se odločila, da v moje bloge malo tudi vključim šolo, za to danes pišem : Kaj me je šola naučila

Preden pa začnem pisati, pustimo znanje, ki se ga naučimo pri pouku in se posvetimo sposobnostim. Pri sebi namreč opažam , da me je šola naučila “organiziranosti”. Na primer, vsak dan, ko pridem iz šole, na majhen listek napišem, kaj moram tisti dan vaditi,se učiti, poleg tega pa tudi, kaj še želim tisti dan narediti, če mi preostane dovolj časa (kar mi po navadi ne…ampak mogoče mi bo kdaj…).

Nekaterim mojim prijateljicam se moja “organiziranost” ali karkoli je to, zdi čudna, ampak meni je všeč, saj mi zaradi tega preostane več prostega časa, kar se mi zdi, da bi vsakomur kdaj pa kdaj prišlo prav.

Čavči za zdaj, Tia