Vse se začne z razlogom

Torek, 8.1.2019

Vse se nekje začne in vedno z nekim razlogom.

Moje ime je Erik in star sem 14 let. Za pisanje bloga sem se odločil zato, ker se mi zdi lepo, če lepe stvari deliš s svojimi prijatelji, sošolci in s tistimi, ki te poznajo preko spleta, ali pa samo bežno. Torej, o čem bom sploh pisal? Pisal bom o stvareh in rečeh, ki se mi bodo tisti trenutek podile po glavi, za vsak dan posebej. Če pa smo že pri tem, bom začel s šolskim letom 2017/18. Na 8. razred imam zelo lepe, če ne najlepše spomine, saj sem se iz dneva v dan bolj zbliževal s prijateljicami, ki so takrat obiskovale 7. razred. Skupaj smo se družili že v šoli, po pouku pa smo se včasih vsi, včasih le nekateri, skupaj sprehajali po našem lepem kraju – Dupleku. Med sprehodi smo se skoraj vedno, ko nam je zmanjkalo energije, ustavili pri našem Kremkotu, ki ima najboljše sladolede. Ko smo sladoled pojedli, smo se odpravili nazaj proti šoli, kasneje pa domov.

Tukaj se moja objava konča, vendar brez skrbi, vrnem se jutri.

Pozdravčki,

Erik