Večer poezije in mladosti

V ponedeljek, 3. decembra, na rojstni dan največjega slovenskega pesnika Franceta Prešerna, se je na naši šoli odvijal Večer poezije in mladosti. Zbrali smo se ob 17. uri in prireditev se je začela z govorom knjižničarke, nadaljeval pa z različnimi deklamacijami, recitacijami ter glasbenimi točkami. Nastopali so otroci vseh generacij in lahko bi rekla, da so letošnja tema bile muce, saj je večina mlajših deklamiralo pesem o teh živalcah. Slišali pa smo tudi mnoge inštrumente, kot so klarinet, harmonika in kitara. Nekateri pa so se nam predstavili s prečudovitimi pevskimi točkami. Po prireditvi smo še poklepetali ob vročem čaju in sladkih piškotih.

Ema Bračko, 8.b