Spomladanski šolski kros

V četrtek, 17.5.2018, je v Mariboru potekal spomladanski šolski kros, katerega se je udeležila tudi naša šola. Kros se je začel okoli 16ih, ker pa je vreme najprej malo ponagajalo, je bilo udeležencev na krosu zelo malo.

Iz naše šole so se krosa udeležili:  Ribič Brumen Viva, ki je tekla na 500 m in dosegla odlično 11. mesto. 18.  mesto je dosegel Ferk Lukas, ki je prav tako premagal 500 m. 11. mesto je dosegel tudi Tai Jauševec. Dve mesti za njim pa je bil Kacjan Kevin, 19. pa je v cilj pritekel Bodnet Lovro. Iz šestega razreda smo imeli kar dva predstavnika. To sta bila Krajnc Tilen, ki je bil v cilju z rezultatom 3,53, kar je bilo dovolj za 6. mesto in Serrata Rafael, ki je bil 13. 1000 m je premagala tudi Karolina Pernek, ki je bila 2. z rezultatom 3.43.

Vsem tekmovalcem čestitamo in jim želimo veliko uspehov na drugih še prihajajočih krosih in tekmovanjih.

Karolina Pernek, 7.b