V Knjižnici Duplek

V sredo pred jesenskimi počitnicami smo učenci 7. b odšli na obisk v Knjižnico Duplek. Z učiteljico Majo Ferk smo v začetku druge šolske ure krenili iz šole. Hodili smo približno 15 minut in končno prispeli.

Knjižničarka nas je z nasmeškom sprejela. Posedli smo se in začela nam je razlagati o prazniku, ki se praznuje na ta dan. Predlagala nam je nekaj knjig, ki so primerne za našo starost. Povabila nas je tudi na prireditev Večer poezije in mladosti ter predstavila knjigo Zvezde vabijo, ki smo jo dobili kot darilo v okviru prijekta Rastem s knjigo.

cof

Čas je v njeni družbi hitro minil in kmalu nam ga je zmanjkalo. Zahvalili smo se ji za uro, ki smo jo preživeli z njo in se odpravili nazaj proti šoli.

Knjižničarka nam je povedala veliko zanimivega in poučnega. V njeni družbi smo se zelo zabavali in se že veselimo ponovnega obiska.

Mia Miholič, 7. b