Naši mali umetniki se predstavijo

Sem Žiga Galun, hodim v drugi razred in sem miren fant. Rad imam kužke, ne maram pa kakija. Literarni krožek obiskujem, ker imam rad krožke.

Ime mi je Zoja Ozmec in obisujem drugi razred. Obožujem princeske. V literarni krožek sem se vpisala, ker veliko pišemo.

Jaz sem Klea Ostojić. Hodim v drugi razred in sem članica literarnega krožka. Treniram gimnastiko. Sem malce nagajiva, a tudi pridna.

Sem Leo Šabeder iz drugega razreda. Rad hodim v šolo in se učim. Upam, da se bom pri literarnem krožku naučil bolje pisati in brati.

Moje ime je Lora Kožič. Stara sem sedem let. Rada imam svojega psa in šport. Šolo obožujem. Zakaj obiskujem literarni krožek? Ker je zabavno.

Sem Mia Jus, hodim v drugi razred. Rada se igram in skačem na trampolinu. Najraje pišem na računalnik.

Sem Zala, pišem se Ambrož in obiskujem tretji razred. Treniram tenis, moj hobi je ples, rada pa tudi kolesarim. Za literarni krožek sem se odločila, ker rada pišem prispevke.

Ime mi je Neja, pišem se Lešnik. Hodim v tretji razred, rada imam živali, ne maram pa ananasa. Zelo rada pišem, zato sem se prijavila k literarnemu krožku.

Sem Julija Bratkovič. Hodim v tretji razred. Sem sramežljiva in zelo prijazna punca. Literarni krožek obiskujem, ker rada pišem prispevke.

Ime mi je Špela, pišem se Pulko in hodim v četrti razred. Rada igram kitaro in pojem, treniram gimnastiko. Zabava me učenje angleščine. Literarni krožek obiskujem, ker rada pišem zanimive spise in se lahko še kaj novega naučim.

Sem Nikolina Štenta iz četrtega razreda. Sem bistra, a kljub temu doma veliko vadim, kar mi v šoli ne gre. Prosti čas najraje preživljam na igrišču. Za literarni krožek sem se odločila, ker me to osrečuje, zato sem tukaj vedno sproščena.

Moje ime je Kaja, pišem se Staroverški in hodim v četrti razred. Sem ustvarjalna, doma nagajiva, v šoli pa pridna. Literarni krožek imam rada, saj imam veliko domišljije. Rada pišem pravljice, grozljivke in tudi pesmi.

Jaz sem Anamarija Muraus. Obiskujem četrti razred. Nosim modra očala in sem dobra v logiki. Rada imam, ko se moja mačka vleže name. Rada pišem pravljice, zato obiskujem literarni krožek. Doma pa zaradi tega ne rabim veliko prepisovati.

Ime mi je Nuša, pišem se Pečar in hodim v četrti razred. Zelo rada se igram s svojim mačkom. K literarnemu krožku sem se vpisala, ker delamo zanimive stvari.

Jaz sem Patrick Šabeder iz četrtega razreda. Sem nagajiv fant, v šoli priden, doma pa poreden kot hudič. Hodim v glasbeno šolo in rad pojem. Literarni krožek obiskujem, ker rad pišem zgodbe in pesmi in še posebej, ker ga vodita učiteljica Petra in učiteljica Nataša.