Novinarji ponovno “korakamo”

Pozdravljeni, dragi bralci spletnega šolskega glasila!

Novo šolsko leto je v teku, novinarji pa vam že korakamo naproti. Novinarski krožek, v katerem smo tokrat učenci iz sedmega, osmega in devetega razreda, se je začel že tretje šolsko leto zapored.

Spet smo z vami Ajda Rojko, Lia Horvat Zupančič, Lara Klemenčič, Tia Heler, Ema Bračko, Karolina Pernek, Melanie Žlahtič in Mia Miholič iz 7. razreda ter Žana Ivana Halužan Sagadin, Kaja Breznik in Maj Garb, ki obiskujejo 8. razred. Iz devetega razreda prihajata novinarki Nika Petršič ter Larisa Vauhnik, učiteljica Maja Ferk pa je naša mentorica.

In kot pravi  Sri Chinmoy: “Vse kar je vredno imeti, je tudi vredno deliti.”  Tako bomo to leto še posebej trdo delali in članke delili z vami. Upamo, da jih boste z veseljem brali.

Želimo vam lahkoten in hkrati živahen korak v šolskem letu 2017/18!