5. a čez 20 let

Moje ime je Lara in ko zaključim osnovno šolo, bom nadaljevala v srednji glasbeni šoli. Živela bom v majhni hiški, z menoj bo psička. Hišo bom imela v Sloveniji. Po končanem študiju bi rada uživala v petju, ki ga imam zelo, zelo rada. Po poklicu bi bila rada pevka, ki uživa v petju in glasbi. Rada bi imela avtomobil, s katerim bi se vozila na okoli. V prostem času se bom družila s prijatelji ter družino. Zelo rada bi pa tudi dobro kuhala, ker me je kuhanje veselilo že v otroštvu.

Lara Petrovič, 5.a

Pozdravljeni, sem Sara Žugman in hodim v 5. a razred. Čez 20 let bom stara 30 let, takrat bom imela svoje stanovanje, da bom nad glavo imela streho. Imela bom svojo družino in svoje pridno vzgojene otroke. Imela bom tudi svoje poslanstvo, da bi ljudje, ki nimajo denarja ali služb, delali tukaj! Imela bom tudi svoj kozmetični salon, nadstropje pod mano pa bo delala moja mami, ki je po poklicu frizerka. Živela bom nekje v naravi, kjer bom imela svojo lastno kmetijo, saj obožujem živali. Imela bom tudi svoj avto, da se bomlahko odpeljala na morje. Želim si pa, da bi imela dolge rjave lase in upam, da se mi te želje uresničijo.

Sara Žugman, 5.a