Novinarji Korakov ponovno z vami

Pozdravljeni!

Začelo se je novo šolsko leto in ponovno smo zasedli šolske klopi, odprli zvezke in s polno paro korakamo v novo šolsko leto.
Tako se je začel tudi novinarski krožek in novinarji Korakov smo spet z vami. Letos v malo povečani zasedbi, sodelujemo pa učenci od 6. do 9. razreda.

DSC_3522

Čisto “sveže” novinarke so učenke 6. a. To so: Tia Heler, Lia Horvat Zupančič, Lara Klemenčič, Mia Miholič, Karolina Pernek, Ajda Rojko, Ema Bračko in Melanie Žlahtič.

DSC_3525

Z vami že s prejšnjega šolskega leta ostajamo učenci 7.b razreda: Kaja Breznik, Maj Garb, Žana Ivana Halužan Sagadin in Lucija Koren. Novinarki Nika Petrišič in Larisa Vauhnik obiskujeta 8. b razred, najstarejša članica pa je Eva Zelnik iz 9. a. Naša mentorica je učiteljica slovenščine Maja Ferk.

DSC_3520

Tudi letos se bomo zelo potrudili, da vam bomo v zabavno družbo in boste radi brali naše članke, intervjuje in tudi izdelke ostalih učencev naše šole.

Želimo vam poskočen Korak v šolskem letu 2016/17!

Žana I. Halužan S., 7. b