Šolski disko

V petek, 23.10.2015, smo v Osnovni šoli Duplek imeli Halloween disko. Z nami so se zabavali tudi učitelji Branko, Živa in Primož. Imeli smo se lepo, saj smo peli in plesali ob glasbi. Plesali smo limbo, pri katerem smo se pošteno pretegnili. V finalu sta se pomerila Tija Bračič iz 9.a in Timi Rajh iz 7.b, zmagovalka pa je bila Tija. Ob odru so učenci prodajali muffine, kokakolo, pomarančni in jabolčni sok ter zapestnice, ki  svetijo v temi. Z njimi smo svetili, kadar smo peli karaoke. Tekmovali smo tudi v pokaži kaj znaš, v katerem sta zmagala Aslan Krasniči iz 6.a in Timotej Pulko iz 6.b. Po tem smo samo še plesali in uživali… do konca.

Lucija Koren in Kaja Breznik, 6.b

V kinu

Med počitnicami sva s starejšo sestro Patricijo odšli v Kolosej. Najprej sva kupili karte za ogled risanke Hotel Transilvanija 2. V dvorani sva potrebovali tudi prigrizek. Jaz imam zelo rada sladkorno peno, zato sem si jo tudi naročila. Bila je rumene barve in imela je bananin okus. Moja sestra pa si je naročila nacho sir. S prigrizki sva odšli v dvorano. V dvorani je bilo zelo veliko otrok. Poiskali sva svoja sedeža in se udobno namestili. Ugasnile so se luči in risanka se je začela. Najbolj mi je bila všeč mala netopirka Manca, ki ima zelo rada ljudi. Risanka je trajala zelo dolgo. Bilo je veliko smešnih prizorov, zato smo se veliko smejali. Zelo sem uživala. Starša sta mi obljubila, da si bom še večkrat šla ogledat premiero kakšne nove risanke.

Teja Pivec, 2.a