Prezračimo omare

V petek, 16. 10. 2015, smo na naši šoli ponovno organizirali dobrodelno akcijo Prezračimo omare. Namenjena je izmenjavi odvečnih oblačil, igrač, čevljev in šolskih potrebščin. Akcija je potekala tokrat že četrtič, organizatorki sta vsako leto učiteljici Marina Herman in Marjetka Bezjak.

Na dogodku sva bila tudi novinarja Korakov. Izmenjava je potekala v naši jedilnici. Prvi so prispeli učenci in učitelji, ki so pripravili prostor. Okoli 17. ure se je jedilnica pričela polniti. Prišli so prebivalci Zgornjega in Spodnjega Dupleka ter Dvorjan. Vsak je prinesel nekaj stvari, ki so jih podarili, sami pa odnesli, kar so potrebovali. Poleg izmenjave in prijetnega druženja se je našlo tudi kaj za pod zob. Kljub dežju ni manjkalo dobre volje.

Prihodnje leto se nam pridruži tudi ti in prezrači svojo omaro!

Maj Garb, 6.b in Timotej Kocbek, 6.a