Moje počitnice

Letošnje poletne počitnice sem preživela drugače kot prejšnja leta, saj sem bil večinoma doma.
Ko je imel ati dopust, sva šla v azil gledat majhne kužke, saj smo iz azila pripeljali tudi našega psa Roia. Ko sta starša hodila v službo, sva z bratom brez učenja uživala doma. Večinoma sem počivala na kavču in gledala televizijo, večkrat pa sem šla s sošolko v mesto. Ko sta imela oba starša dopust, smo šli v toplice. Večkrat sem tudi morala skuhati kosilo in počistiti in posesati tla. Z mamo sva šli na sprehod do Grmade, bližnjega hriba ali do gradu, od koder je čudovit razgled. Bili smo na sprehodu po najstarejšem mestu Ptuj, ki je lepo urejen. V zadnjem tednu počitnic sva šli z mamo po učbenike in šolske potrebščine. Prebrala sem tudi dve knjigi, eno angleško in eno slovensko. Moj brat je šel na maturantski izlet, s katerega mi je prinesel ročno uro, ki je temno zelene barve. Ko smo bili na obiskih pri družinskih prijateljih, sem se družila s prijateljicami. Moje doma preživete počitnice so bile zelo lepe.
Prišel pa je 1. 9 .2015 in s tem prvi šolski dan, ki je prinesel konec počitnic.

Eva Zečević Rojko 9. a